«

»

máj 05

BAJNOKOK A JUNIOROK!!!

Két fordulóval a bajnokság befejezése előtt eldőlt a bajnoki cím sorsa, mivel fiaink győzni tudtak a 3. helyen álló

Újkígyós otthonában és az üldöző Orosháza, vereséget szenvedett Martfűn.

Újkígyós – Hajdúszoboszló  29-31 (19-16)

Áramkimaradással kezdődött (ill. nem kezdődött) a mérkőzés. A vihar miatti pillanatnyi áramkimaradás hosszú percekre

szürkületet varázsolt a teremre. Így később kezdődött az összecsapás. Az első félidőben még kétszer ismétlődött meg a

lámpaoltás. A második alkalommal a játékvezetők még nem állították meg a mérkőzést, de a harmadik esetnél már kényszer szünetet rendeltek el.

Talán kicsit ez is kibillentette csapatunkat és kapkodóvá, a megszokottnál bizonytalanabbá vált játékunk. Ennek egyik jele volt, hogy képesek voltunk

3:0 ra elveszíteni egy négy perces emberelőnyt. Megszoktuk, hogy csapatként játszunk jól. Most csapatként játszottunk rosszul!

Kapusaink sem remekeltek.  Már négy gól volt a vendéglátók előnye! Folyamatos cserék, időkérés, nyitott védekezés, emberfogás, mindent megpróbáltunk.

Az utolsó percekre rátaláltunk saját lendületünkre, kapuban is fontos helyzetekben hárítottunk.

A szokottnál gyengébb teljesítmény ellenére az utolsó percig küzdöttünk.

Szerencsés, de a kitartásunk miatt megérdemelt győzelmet arattunk.

image027

Támadásban, védekezésben végig megbízható, jó teljesítményt nyújtott

Arról hogy milyen eredmények születtek a többi mérkőzésen, már utazás közben értesültünk.

A megszerzett előny immár behozhatatlan. A hátralévő két mérkőzésen, már a megszerzett cím is kötelezi a csapatot a jó teljesítményre.

Gratulálunk a fiatalok teljesítményéhez és nevükben köszönjük a szurkolók biztatását!