«

»

máj 05

Lehetett volna jobb!

Kíváncsian vártuk, mire leszünk képesek az alsóházi rangadón. Győzelmünk esetén már bebiztosítottuk volna 7. helyezésünket,

míg a hazai csapat nagyon nagy veszélybe került volna a kiesés elleni harcban.

Újkígyós-Hajdúszoboszló 29-24 (16-10)

– Nagy Krisztián, munkahelyi elfoglaltság, Pap Tibor sérülés miatt nem tartott a csapattal.

– Vállalta a játékot a sérülésből felépülő Kovács Miklós, aki még nincs 100%-os állapotban.

– A felnőttben is érdekelt juniorjainkat, fizikailag és idegileg is eléggé megterhelte az előmérkőzés.

Mindezekkel a tényekkel tisztában voltunk, nem is érintettek bennünket váratlanul. Az első játékrész felénél valami megszakadt.

Elkapkodott befejezések, rossz visszarendeződés és a félidőre, a várhatónál jelentősebb hazai előny.

Mindezek ellenére a szünetben érezhető volt, hogy nem akarja feladni senki, Váltottunk kapuban is.

A pályára lépő Fige Tamás több jó védésének is köszönhető, hogy egyre határozottabbak lettünk védekezésben.

image013

Több rendezetlen védelem elleni támadást fejeztünk be sikeresen.

A hajrához 3 gólos hazai előnnyel érkeztünk és támadhattunk a 2 gólos különbségért, de nem tudtunk közelebb kerülni.

Az utolsó percek már ismét a hazaiaknak sikerültek jobban. Ez az eredmény azt is jelenti, hogy egymás elleni eredményünk döntetlen,

(Hajdúszoboszlón is 29-24 es eredmény született) így a végén ( a jelenlegi gólkülönbségeket figyelembe véve) azonos pontszám esetén,

az Újkígyós végezne az előkelőbb helyen.

A mérkőzésen nagyon  korrekt játékvezetést kaptunk egy kis létszámú sportszerű közönség előtt!

Ahogy az az esélylatolgatások során már látszott számunkra a hétvégi Törökszentmiklósi Székács elleni mérkőzés lesz